Home » Archive by category "Copa"

Post Image

II TROFEU GEIEGIRONA

24 de febrero 2018 Girona NOTES III TROFEU GEIEG 2018 Escolars Aleví A Ivan Humanes 9ª Infantil A Daniela Sanchez 3ª; Daniela Moral 5ª Base / Absoluto Juvenil VII Laura Carrillo 1ª; Ada Garcia 3ª Cadete VII Marina Maroto 18ª Senior VIII Aro - Laura Aguilar 3a, Nerea Extremera 4a pelota - Laura Aguilar 2a

3a FASE COPA CATALANA IND. NIVELLS VIII-IX-X

25/3/2017 Pavelló Municipal de Lloret, carrer Dels Mestres, s/núm - Lloret de Mar (Girona) Orden de Salida Resultats

TROFEO CIUDAD DEL PRAT

domingo 12 de marzo de 2017 CEM Estruch Avinguda Pare Andreu de Palma, nº9, El Prat de LLobregat Orden de Salida

CAMPIONAT DE CATALUNYA IND. BASE

19-3-2017 Pavelló Municipal Sant Jordi - Rosella, s/núm - Torredembarra Orden de Salida Resultados Laia Tarruella , Campeona de Catalunya Infantil Laura Carrillo, Sub- Campeona de Catalunya  Cadete También se han clasificado, Laia del Campo, alevín, Aina Arasa Infantil, Natalia Torreblan y Ada Garcia en Cadete y Laura Aguilar juvenil.

1a Fase Copa Catalana niveles VIII-IX-X

4-3-2017 Blanes Orden de salida

II TROFEO AGR RIBERA BAIXA

25 de febrero del 2017 CEM JULIO MENDEZ C/ Riu Guadalquivir 1-13 El Prat de Llobregat ORDEN DE SALIDA Classificació Infantil A Classificació ALEVI B Classificació ALEVI A Classificació  BENJAMÍ B Classificació PRE- BENJAMI  B Classificació CADETE A Classificació CADETE base  Classificació ALEVI base Classificació INFANTIL base  Classificació JUVENIL base

V Trofeu CR Farners

19 de febrero 2017 Av. Salvador Espriu s/n. Santa Coloma de Farners, Girona ORDRE SORTIDA RESULTATS

II TROFEU d’HIVERN GEIEGIRONA

Dia 18 de febrero 2017 Pavelló Lluís Bachs (Complex esportiu de Sant Narcís), C/ Empúries, 47 Girona ORDRE TROFEU GEIEGIRONA 2017 NOTES II TROFEU GEIEGIRONA 2017

III TROFEU CIUTAT DE CERDANYOLA

19 Febrer 2017 PEM GUIERA AVDA GUIERA 6-8 08290 CERDANYOLA DEL VALLES   ORDEN SALIDA III TROFEO CGR CERDANYOLA Resultats III Trofeu Ciutat de Cerdanyola

Calendari copa catalana 2017