Home » Articles posted by Administrador

AUTHOR_ARCHIVES

Post Image

1a Fase Copa Catalana Copa Base Conjuntos

18 de febrero 2018 Santa Coloma de Farners Infantil Copa Base 2ªs Juvenil Copa Base 5as
Post Image

1a Fase Copa Catalana individual nivel VII

18 de febero 2018 Santa Coloma de Farners Infantil Base Daniela Cidoncha 2ª Aina Arasa 7ª Noa Flores 10ª Andrea Salado 19ª Laia Tarruella 24ª Laia Del Campo 30ª Cadete Base Aroa Montes 18ª Marina Maroto 32ª Aitana Guillen 33ª Laura Randolfe 34ª Juvenil Base Laura Carrillo 3ª Ada Garcia  35ª Adriana Royuela 48ª
Post Image

2a Fase Escolares 2018

17 febrero 2018 Viladecans Alevin A Paula Maestre 17ª Alevin A masculino Ivan Humanes 2º  
Post Image

1a Fase Escolares 2018

27 enero 2018 Sant Feliu de Llobregat   Infantil A Cristina Parra 1a, Raquel Cruset 9a , Daniela Sanchez 10a , Gemma Artero 12a Noa LLopart 13a Daniela Moral 32a Infantil B Blanca Royuela 1a , Irene Sanchez 3a, Maria Albaladejo 13a Benjamin A Ariadna Fulleman 10a Jana Torras 13a Julia Cerdán 17a Nora Vidal […]

1a FASE CONJUNTS JJEE’S

22 de abril 2017 Pavelló Municipal Andrey Xepkyn C/ Mataró s/n Ordre de Sortida 1ª Jornada G. Rítmica Conjunts (St. Feliu, 22-04-17)

3a FASE COPA CATALANA IND. NIVELLS VIII-IX-X

25/3/2017 Pavelló Municipal de Lloret, carrer Dels Mestres, s/núm - Lloret de Mar (Girona) Orden de Salida Resultats

4ª Jornada Jocs Escolars

Dissabte 25 de març de 2017 Poliesportiu la Parellada C/ Mossèn Pere Tarrés, s/n P5, Pre-Benjamí,  Benjamí, Infantil y Senior Ordre de Sortida

V Torneo GR de Castelldefels

sábado 25 de Marzo de 2017 Polideportivo Municipal de Can Vinader, de Castelldefels, Rambla Blas Infante, 23-25 Castelldefels Orden de salida PROVISIONAL

TROFEO CIUDAD DEL PRAT

domingo 12 de marzo de 2017 CEM Estruch Avinguda Pare Andreu de Palma, nº9, El Prat de LLobregat Orden de Salida

CAMPIONAT DE CATALUNYA IND. BASE

19-3-2017 Pavelló Municipal Sant Jordi - Rosella, s/núm - Torredembarra Orden de Salida Resultados Laia Tarruella , Campeona de Catalunya Infantil Laura Carrillo, Sub- Campeona de Catalunya  Cadete También se han clasificado, Laia del Campo, alevín, Aina Arasa Infantil, Natalia Torreblan y Ada Garcia en Cadete y Laura Aguilar juvenil.